دوره

آموزش تار و سه تار در کرج

دسته بندی
تار، سه تار و عود
مربی
هامان منصوری
2 دیدگاه

شرح دوره

درباره مدرس:

هامان منصوری
مدرس و نوازنده ی تاروسه تار
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نوازندگی از دانشگاه هنر تهران

هنر آموخته نزد اساتیدی همچون فریبرز عزیزی، محمدرضا ابراهیمی،بهروز همتی،حمیدرضا خبازی،داریوش طلایی

همکاری بعنوان نوازنده در آلبوم بادبان شکسته ، وهمکاری بعنوان نوازنده و آهنگساز درالبوم سحرخوانی،همکاری بعنوان نوازنده در آلبوم نوروز صبا در دست انتشار،همکاری بعنوان نوازنده و آهنگساز در آلبوم شکوه ی ناتمام در دستِ انتشار،همکاری در آلبوم ره نشین بعنوان نوازنده و آهنگساز
مدرس تارو سه تار در آموزشگاههای آزاد هنری و دانشگاه هنر

 

درباره دوره:

آموزش تار و سه تار نوازی شامل دوره های مقدماتی ٬ متوسطه و پیشرفته می باشد که هر کدام ازین دوره ها از منظری درک هنرجو را نسبت به موسیقی افزایش می دهد و او را با تکنیکهای اجرایی این ساز آشنا میسازد.
 در دوره ی مقدماتی علاوه بر آشنایی با مفاهیم تئوری و نظری موسیقی شامل ریتم ٬ فواصل و استایل صحیح نوازندگی٬ هنرجو قادر خواهد بود قطعات و ملودی های ساده ای را بنوازد تا ذوق او در این مسیر پرورش یابد.
در دوره ی متوسطه هنرجو با آموزش دیدن انواع اتودها و تکنیک ها ٬ توان نوازندگی خود را به درجات بالاتری میرساند و قادر به اجرای قطعات پیچیده تری خواهد بود.
 و در پایان در دوره ی پیشرفته با شناخت دستگاه ها ٬ آوازها و گوشه ها درک ظرایف موسیقی ایرانی هرچه بیشتر برای هنرجو ممکن خواهد شد و در این نقطه از نوازندگی قادر به ارائه‌ی ی ذوق و احساس شخصی خود خواهد بود که همانا غایت هنر، بیان  احساس و عواطف آدمی‌ست.
تار نوازی
سه تار نوازی
آموزش
متد آموزشی
اتود نوازندگی
ردیف موسیقی ایران
تئوری موسیقی
دستگاه
ردیف
آواز
گوشه
چهارمضراب
ضربی
تصنیف
 محمدرضا لطفی
حسین علیزاده
احمد عبادی
جلیل شهناز
علینقی وزیری
علی اکبر شهنازی
میرزا عبدالله
بخشی از تکنوازی تار اجرای به یاد استاد محمدرضا لطفی
در آموزشگاه موسیقی چند مضراب
هامان منصوری
آواز دشتی

استاد: هامان منصوری

 

 

درباره مربی

  • هامان منصوری

    مدرس و نوازنده ی تاروسه تار فارغ التحصیل مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نوازندگی از دانشگاه هنر تهران هنر آموخته نزد اساتیدی همچون فریبرز عزیزی، محمدرضا ابراهیمی،بهروز همتی،حمیدرضا خبازی،داریوش طلایی همکاری بعنوان نوازنده در آلبوم بادبان شکسته ، وهمکاری بعنوان نوازنده و آهنگساز درالبوم سحرخوانی،همکاری بعنوان نوازنده در آلبوم نوروز صبا در دست انتشار،همکاری بعنوان نوازنده و آهنگساز در آلبوم شکوه ی ناتمام در دستِ انتشار،همکاری در آلبوم ره نشین بعنوان نوازنده و آهنگساز مدرس تارو سه تار در آموزشگاههای آزاد هنری و دانشگاه هنر

نظرات

2.5
2 امتیاز
5 ستاره
50%
1
4 ستاره
0%
0
3 ستاره
0%
0
2 ستاره
0%
0
1 ستاره
0%
0

2 دیدگاه

    استاد عزیز وگرامی اقای هامان منصوری بسیار بسیار توانمند درزمیته تدریس تار و سه تار میباشند….

      سپاس از دیدگاه خوبتون…

دیدگاه خود را بنویسید