ezgif.com gif maker 5 | آموزشگاه موسیقی چند مضراب

مجید اخشابی کجاست و چه می کند؟چرا تا کنون ازدواج نکرده؟
مجید اخشابی خواننده موسیقی پاپ که با قطعه تیتراژ مجموعه تلویزیونی گم گشته شناخته شد و بعد از آن نیز پر بار تر به عرصه خوانندگی پا گذاشت این روز ها درحال فعالیت است. به همین بهانه با او به واسطه روز های پایانی سال و نزدیک شدن به بهار ۱۴۰۱ گپ و گفتی زدیم تا از حال و احوال این روز هایش بشنویم.
مجید اخشابی خواننده موسیقی پاپ و سنتی، آهنگساز، تنظیم کننده و نوازنده سنتور است که با قطعه تیتراژ مجموعه تلویزیونی گم گشته به شهرت رسید او که در کارنامه هنری اش آثار ارزشمندی چون همراز، عروج، مهتاب، محلهٔ بنده‌نواز ، مسافری از هند، یک وجب خاک، خانه‌به‌دوش، متهم گریخت و… دیده می شود  در گفت و گوبا خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا در خصوص اینکه سال گذشته را چگونه پشت سر گذاشته  و چه برنامه هایی در دست دارد می گوید: در سال گذشته دایره آثار تولیدات افزایش یافت و این دست از آثار که سال گذشته تولید شدند اکنون در مرحله تکمیلی هستند اما برخی از آن ها به صورت اجراهای متفاوت در اقصی نقاط کشور صورت گرفت. علاوه بر آن در بسیاری از جشنواره ها فعالیت زیادی داشته و همکاری مستمر با رسانه ملی در برنامه هایم بود.
او ادامه داد: جدا از این ها در حوزه پژوهش هم نائل به ارائه چندین مقاله شدم و در کنار این ها خوشبختانه کتابی که در زمینه موسیقی تالیف کرده ام آماده انتشار شده است درواقع این کتاب یک ابداع و روش آموزشی محسوب می شود که آن ها را نیز مکتوب کرده ام و به زودی  این کتاب به کتابفروشی ها خواهد آمد. در ادامه باید بگویم که در زمینه موسیقی دانشجویان زیادی را چه در دانشگاه و چه به صورت خصوصی هدایت کرده ام.
خواننده «محله بنده نواز» در پاسخ به این سوال که چه برنامه حرفه ای برای سال جدید دارد و قرار است چه کار هایی انجام دهد بیان کرد: جدا از برنامه های جدید قرار است تا بخش اعظمی از فعالیت های پژوهشی، چاپ کتاب، برنامه های متفاوت و آثار موسیقی که در سال پیش انجام داده ام را در سال جدید پیگیری کنم تا اگر خدا بخواهد توفیق باشد که همه آن برنامه ها را به ثمر بنشانم.
راز ازدواج نکردن مجید اخشابی
مجید اخشابی در پاسخ به سوال مهران مدیری که پرسید عاشق شده ای گفت :من ۴۵ سال سن دارم اما تابحال عاشق نشده ام . ممکن است تعلق خاطرهایی در گذشته داشته باشم اما اسم آن را نمیتوان عشق گذاشت و باید بگویم که من هنوز ازدواج نکرده ام. در واقع من شب و روزم را با هنر میگذرانم و همه عمرم در این راه آنقدر سریع گذشت که فرصت فکر کردن به ازدواج را پیدا نکردم.
فعالیت حرفه ای
وی از سال ۱۳۷۰ در زمینه های نوازندگی، آهنگسازی، تنظیم، نظارت بر ضبط و تولید آثار موسیقی آغاز شد. حاصل این تلاش آثار متعددی در گونه ها و فرمهای مختلف موسیقی است که به صورت کاست و CD منتشر شده است. وی از سال ۱۳۷۵ با تشکیل گروه هنری مهرآوا ضمن همکاری با صدا و سیما کنسرتهای متعددی را در ایران و مراکز معتبر علمی و فرهنگی کشورهایی چون انگلستان، روسیه، اسپانیا، ژاپن (فستیوال مین اون)، کره، هندوستان، مالزی و … به اجرا در آورده که همگی آنها به لطف الهی با موفقیت روبرو بوده است.
مجید اخشابی بدون تردید از جوانان فعال، با استعداد و موفق در عرصه هنر موسیقی کشورمان است که افتخار همکاری با استادانی چون محمدعلی معلم، فریدون شهبازیان، همایون خرم و بسیاری از هنر مندان صاحب نام دیگر تجربیات ارزنده ای را برای وی به ارمغان آورده است. تحصیلات وی در رشته مهندسی عمران است و در حال حاضر نیز مشغول به تحصیل در دوره کارشناسی دانشکده موسیقی میباشد

Adminمشاهده نوشته ها

Avatar for admin

مدیر سایت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.